Завантаження...

Меблі на замовлення, чи стандартні ?!

Перед кожним, хто, або придбав нове житло в Полтаві, або хоче щось змінити в своїй оселі, рано чи пізно постає питання:
які меблі обрати - готові фабричні, чи індивідуальні на замовлення?
Відвідавши безліч меблевих магазинів, переглянувши купу сторінок в інтернеті, шукаючи відповідь на поставлене питання, можемо зробити деякі висновки. А саме:

  • Дороговизна та термін виготовлення - є основними недоліками меблів на замовлення. А чому так? Тому, що виготовляючи меблі під, безпосередньо, Ваші розміри, потрібен час на складання та узгодження проекту, який врахує всі Ваші побажання та бачення, потрібен час на очікування доставки матеріалів та фурнітури, які Ви вибрали, але в Полтаві їх нема. В будь-якому разі, вибір матеріалів залишать за Вами, тобто Ви самі, виходячи з фінансових можливостей підберете фасади та фурнітуру, якими будете користуватись. Різноманітність запропонованих варіантів задовільнить навіть дуже вибагливих клієнтів. Також слід зауважити, що матеріалів та фурнітури сумнівної якості, при виготовленні меблів на замовлення, Вам ніхто не запропонує, адже в разі поломки чи виявленні дефекту Ви знаєте кому виставляти претензії, чого не можна сказати про готові фабричні меблі. Де шукати "кінці", якщо фабрика виготовила, магазин продав, а зібрали та змонтували Ви самі, чи майстер, якого запропонували в магазині і який, раптом щось складеться не так, ніякої відповідальності не несе.

Якщо Ви, всеж таки, шукаєте щось неординарне, щось таке щоб підкреслити вашу індивідуальність та неповторність, тоді не зволікайте – телефонуйте нам,  і ми прикладемо максимум зусиль  та потенціалу, для того щоб реалізувати в життя найсміливіші Ваші ідеї.

Блог категорії: Різне
Разработка сайта - Пять Пика Ру