Завантаження...

Скільки коштує 1м.п. меблів?

Позначення «погонний метр» продавці меблів придумали для того, щоб спростити роботу з покупцями. Шоправда, часто в результаті більщ детального перерахунку, виявляється, що вартість меблів зростає майже в півтора раза, а іноді й більше порівняно з оголошеною вартістю. Чому так буває? Тому що зазвичай продавці називають базову вартість, яка, як правило, включає найдешевші модулі, а ручки, стільниця, цоколь, стінова панель і багато що інше може взагалі не враховуватися. Також треба розуміти, що елементи кухонного гарнітура, однакові за розміром, можуть мати різну вартість. Наприклад, тумба-стіл з дверцями і тумба-стіл з великою кількістю висувних ящиків, при практично однаковому розмірі, в ціні можуть відрізнятися в півтора-два рази.

Можна говорити дуже багато, але слід пам'ятати, що "як заплатиш, так і доїдеш", і порівняння мерседеса з запорожцем ніхто не скасовував. А дешевше... Дешевше  завжди можна знайти, тільки може бути як  в цому випадку, або як  в цому . Смішно, але такі випадки трапляються...  і  досить часто.

Повірте, коли Ви запитуєте: "Скільки коштує 1 м.п. кухні?", ми не знаємо про яку саме кухню Ви запитуєте, чи про ту, що коштує 3500 грн./м.п., чи про ту, що коштує 9200 грн./м.п.

Різні матеріали, різне оздоблення, різні форми, різні технології, а тому різні і ціни.

Блог категорії: Цінова політика
Разработка сайта - Пять Пика Ру