Завантаження...

Направляючі для ящиків

Сучасні меблі дарують інтер'єру Вашого помешкання індивідуальність і характер. Тому до них  висуваються високі вимоги. Окрім гарного зовнішнього вигляду, особливо важливо, щоб меблі були якісними, довговічними, багатофункціональними та зручними. Сучасний дизайн, матеріали та комплектуючі задовольняють всі ці вимоги.

Одним з елементів зручності в сучасних меблях є видвижна фурнітура. Це, в основному, видвижні системи, які на мові виробників меблів відомі як направляючі для видвижних ящиків. Їх використовують в будь-яких меблях, де присутні видвижні конструкції та модулі. А саме, на них встановлюють ящики, полиці, корзини та ін., видвигати які дуже легко та зручно. По своєму конструктиву, направляючі — це металеві або пластикові опорні рельси встановлені всередині бокових стінок шафи, і які забезпечують переміщення видвижних елементів заданою траекторією.

 

На сьогоднішній день, меблі комплектуються роликовими та шариковими (телескопічними) направляючими. Вони, в свою чергу, мають багато всіляких модифікацій, з різними конструкціями, розмірами, способами кріплення та ступенями висування.

Типи видвижних направляючих:

  • Роликові,
  • Шарикові (телескопічні),
  • Метабокси,
  • Тандембокси,
  • Нижнього (скритого) монтажу.

Окрім цього, майже кожен тип направляючих, може бути з фіксатором, з доводчиком, може бути повного або часткового висуву, а також зворотньої дії.

Роликові направляючі.

Найпоширеніші і затребувані на сучасному меблевому ринку роликові направляючі. На них завжди високий попит, через їх безвідмовність у роботі, легкість в експлуатації та помірну вартість, ще роликові направляючі відрізняються від інших простим та швидким монтажем. Роликові направляючі складаються з двох основних частин, одна з яких кріпиться на боковину корпусу, а інша безпосередньо на сам ящик. На кожній частині міститься пластиковий ролик, завдяки якому направляючі переміщуються (ковзають) відносно одна одної.

Роликові направляючі забезпечують легкий хід і дозволяють без особливих зусиль вставляти та витягувати ящик. Основними перевагами роликових направляючих можна назвати низьку ціну і простий та легкий монтаж. Такі направляючі моможуть мати декілька різних стандартних размірів. Подібна конструкція здатна витримати навантаження до 20 кг.

 НАПРАВЛЯЮЮЧІ РОЛИКОВІ

 

Шариковіі направляючі (телескопи).

Також, одними із найпопулярніших, можна сміливо назвати шарикові направляючі для ящиків, які ще називають телескопічними направляючими, або просто телескопами. Із їхніх основних переваг, можна виділити плавне та тихе ковзання, можливість повного висування, можливість монтажу на площині, збоку, зверху або знизу видвижної конструкції і здатність витримувати велике навантаження. Для зберігання важких речей в шафах рекомендується використовувати саме шарикові направляючі.

Шарикові направляючі - це механізм, який відповідає за видвигання ящиків та полиць. На відміну від роликових направляючих, які виконують ту-ж саме функцію, в даній конструкції застосовується дещо інший принцип. Шарикові конструкції закріплені попарно і паралельно, ковзання та напрям руху здійснюється за допомогою металевих шариків, на кшталт підшіпникової системи, звідси і відповідна назва. Такі конструкції умовно поділяють на два види: двохсекційні (часткового висуву) та трьохсекційні (повного висуву).

Ціна шарикових направляючих, в порівнянні з роликовими, значно вища, проте замовник у підсумку отримує набагато надійнішу конструкцію, яку не потрібно буде міняти через пів року, чи рік.

 НАПРАВЛЯЮЮЧІ ШАРИКОВІ

 

Метабокси.

 МЕТАБОКС 

 

Тандембокси.

 ТАНДЕМБОКС 

 

Направляючі прихованого (таємного) монтажу.

 НАПРАВЛЯЮЮЧІ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ

 

Блог категорії: Фурнітура
Разработка сайта - Пять Пика Ру