Завантаження...
Як викликати дизайнера і коли він може приїхати?

Найзручніше викликати дизайнера можна за доломогою форми на сторінці "Контакти", де в полі тексту ввести адресу та зручний для Вас час. Ми проаналізуємо цю інформацію і негайно з Вами зв'яжемося.
Дизайнер може приїхати в будь-який зручний для Вас час (увечері, на вихідних). Потрібно тільки, для взаємозручності, хоч приблизно вказати обсяг робіт.

Скільки коштує виїзд дизайнера?

В разі замовлення меблів – виїзд дизайнера БЕЗКОШТОВНИЙ.

Виїзд дизайнера для надання певної інформації чи поради – платний (з умовами і тарифами можна ознайомитися в розділі "Контакти").

Який порядок замовлення?
  • виїзд дизайнера на обмір приміщення;
  • розробка дизайн проекту з врахуванням Ваших побажань та з використанням досвіду дизайнера;
  • узгодження технічно дизайн-проекту з замовником;
  • вибір матеріалів та комплектуючих;
  • обрахунок вартості в різних матеріалах та з різними комплектуючими (при потребі);
  • підписання угоди, аванс 60-70% вартості замовлення;
  • при потребі дизайнер дає схеми розташування електричних, сантехнічних та ін. комунікацій, також схему для викладення керамічної плитки на робочу частину;
  • на протязі терміну договірних зобов’язань, доставляємо та монтуємо меблі.

 

Який термін виготовлення меблів?

Термін виготовлення залежить від технічних особливостей та матеріалу, що використовується, і знаходиться вмежах 15-30 робочих днів. Обговорюється з дизайнером і зазначається в договорі.

Картинки меблів, які ми бачимо на сайті - реальні? Ви з ними працюєте?

Так. Всі фото, що ви бачите на сайті, відповідають нашій пропозиції. Фото, які розміщенні в розділі "Портфоліо" – це наші роботи, а всі інші, взяті з інтернету, але ми можемо зробити точно такі. Це зроблено для більш ефективної роботи з нашими замовниками.

Скільки коштує 1м.п. кухні/шафи-купе?

Наші кухні не вимірюються і не оцінюються «погонними метрами». Вартість кухні формується з кількості матеріалів, фурнітури та технічних особливостей, що використовуються в даному проекті. При створенні кухні враховуються конструктивні та естетичні властивості матеріалів, їх поєднання в інтер’єрі і загальна гармонія в готовому виробі. Вартість матеріалів впливає як на зовнішній вигляд, так і на якість. Ми пропонуємо вибір матеріалів в декількох цінових категоріях.

Разработка сайта - Пять Пика Ру